single image

Vstupte do Dron Akademie a poznejte

TO NEJLEPŠÍ ZE SVĚTA DRONŮ

Dron akademie Vám nabízí

publikace a učebnice pro piloty dronů

 

Každý zodpovědný pilot by měl vědět, že povinnost zaznamenávat informace o letu vychází z právního předpisu. V Dron akademii myslíme i na to, a proto v naší nabídce najdete unikátní tištěné deníky pro piloty dronů.

ZÁZNAMNÍKY A DENÍKY PRO PILOTY DRONŮ

Každý zodpovědný pilot by měl vědět, že povinnost zaznamenávat informace o letu vychází z právního předpisu. V Dron akademii myslíme i na to, a proto v naší nabídce najdete unikátní tištěné deníky pro piloty dronů. Nezáleží na tom, zda provozujete a pilotujete dron sami nebo ve skupinách, díky našim deníkům neztratíte přehled o počtu letů a nalétaných hodinách ani o servisních prohlídkách či závadách. Mít o všem kontrolu se vyplatí.

Provozní deník UAS
rozměry 146 mm x 209 mm

Deník údržby UAS
rozměry 146 mm x 209 mm

Záznamník letů UAS
rozměry 290 mm x 200 mm

Zápisník letů pilota UAS
rozměry 290 mm x 200 mm


UČEBNICE PILOTA včetně mapy vzdušného prostoru

Teoretická výuka a praktický výcvik pilotů UAV.
Zkušení lektoři Dron akademie sepsali tuto učebnici přímo na míru pro každého pilota dronu, který chce úspěšně složit zkoušku u Úřadu pro civilní letectví a stát se tak dobrým pilotem.

single image

Jméno:*
Telefon:
-
E-mail:*
Mam zájem o:

Cena je uvedena včetně DPH. Pozn. K ceně je třeba připočítat dobírkovné a poštovné.

Dron akademie Vám nabízí

VOUCHERY

 

Každý, kdo někdy letěl s dronem ví, že se jedná o skvělý zážitek. A budete souhlasit, že vymýšlet nápadité dárky je rok od roku těžší a těžší a proto pro vás máme možnost pořídit u nás dárkové vouchery pro někoho blízkého, komu by takový zážitek udělal radost. V nabídce máme několik stálých dárkových voucherů, ale je možné vám váš konkrétní připravit zcela na míru.

VOUCHER přední strana

VOUCHER zadní strana

Dron akademie Vám nabízí

profesionální drony Microdrones

 

Drony jsou určené pro nejnáročnější uživatele, kteří vykonávají náročné úkoly za každého počasí. Mohou  být vybaveny kamerou s rozlišením až 42,4 megapixelů, kdy díky této kvalitě G.S.D (Ground sample  distance) dosahuje rozlišení 1,6 cm na pixel, multispektrální kamerou, infrakamerou nebo dokonce  laserovým skenerem pro mapování okolí, nebo předmětů a následně vytvoření 3D modelu. Drony od  společnosti Microdrones jsou velmi tiché, mohou létat i za deště a díky té nejlepší technologii mohou  dosáhnout až 4 km nadmořské výšky s letovou délkou 45 minut.

Katalog

single image
custom_html

custom_html


X

+420 266 199 224
Prvního pluku 320/17
186 00 Praha 8

Prvního pluku 320/17

186 00 Praha 8

Close