youtube

Služby

Konzultace

KONZULTACE ÚŘEDNÍCH ŽÁDOSTÍ...........................................................................................................Cena: 500 Kč

Máte vyplněnou žádost včetně příloh, ale nejste si jisti, zda je vše v pořádku? Přijďte k nám, rádi Vám pomůžeme a poradíme. Máme zkušenosti i kontakty, využijte toho.  Bude-li třeba, kontrolu příloh provede odborný garant, který doplní či odstraní případné nedostatky a Vy se tak vyhnete opakovaným cestám na Úřad pro civilní letectví. Jde to jednoduše, když máte k dispozici právě nás!

• POMOC S VÝBĚREM DRONU

Probíráte se nabídkou bezpilotních dronů, ale nenalézáte to, co hledáte?
Bohaté zkušenosti výrobce, rychlý a nezastavitelný vývoj kupředu, který přesahuje i některé výrobce dronů, Vám zaručí, že si u nás vyberete to, co hledáte.
Naučíme Vás létat s dronem, seznámíme Vás s jeho funkcemi, ale i s předpisy v rámci kurzů, které si sami zvolíte.

• KONZULTACE K VÝJIMKÁM

• KONZULTACE K NASTAVENÍ SOFTWARU MICRODRONES

A mnoho dalších…

CENA: 500 Kč bez DPH/1 hodina

 

 

Zpracování dokumentů

POVOLENÍ K LÉTÁNÍ A PROVOZOVÁNÍ LETECKÝCH PRACÍ..............................................................Cena: 18 000 Kč

Chystáte se stát provozovatelem bezpilotního letadla (dronu), ale nevyznáte se v jednotlivých žádostech, provozních příručkách nebo jednoduše nemáte čas se tím zabývat? Dron akademie je jediná na trhu, která zajistí svým zákazníkům povolení k provozování leteckých prací „na klíč“.
Jaké výhody Vás čekají a co služba obsahuje:

• Vyplnění potřebných žádostí
• Žádost o provedení evidence pilota/povolení k létání
• Žádost k povolení provozování leteckých činností pro vlastní potřebu
• Žádost k povolení provozování leteckých prací
• Zhotoveníprovozní příručky
• Administrativní činnost a komunikace s Úřadem pro civilní letectví
• Přihlášení pilota-žáka k přezkoušení
• Bonus v podobě hlídání platností vydaných povolení a včasné upozornění na podání žádosti o prodloužení
• Předpis L2 – Doplněk X uvádí v rámci odpovědnosti povinnost vlastníka nebo provozovatele bezpilotního systému umožnit provedení kontroly provozu a letové způsobilosti bezpilotního systému. Buďte připraveni a žádná kontrola Vás nevyvede z míry. Připravili jsme si pro Vás v tištěné či elektronické podobě potřebnou dokumentaci:

Provozní deník UAS
Záznamník letů UAS
Zápisník letů pilota UAS
Deník údržby UAS

CENA: 18.000 Kč bez DPH

PROVOZNÍ PŘÍRUČKA...................................................................................................................................Cena: 6 000 Kč

Provozní příručka je jedním ze základních dokumentů provozovatele bezpilotních systémů v rozsahu působnosti Doplňku X, jež jsou provozovány za účelem leteckých prací
Provozní příručka je vytvořena na míru každé organizace dle jejich jedinečných provozních specifik, musí popisovat způsob, jakým bude organizace provádět svoji činnost a provozní personál organizace musí své úkoly vykonávat v souladu s provozní příručku ve znění schváleném ÚCL. Tento zhruba 90 stránkový dokument je uložen ve výtisku na Úřadu pro civilní letectví, v sídle společnosti, event. jako dokumentace u bezpilotního systému.

Zákazník doplňuje následující:

• V Úvodu (Osoba odpovědná za správu a řízení provozní příručky)
• V Části A (Obecná ustanovení)
• Organizace a rozdělení odpovědnosti
• Vydaná povolení organizací, povolené druhy leteckých prací
• Systém řízení jakosti
• Postupy pro schválení/přijetí úkolu

Na základě potřebých podkladů a informací kompletně zpracujeme:

• Část B (Provoz letadel) dle technického a provozního popisu bezpilotního letadla zákazníka
• Část C (Směrnice pro jednotlivé druhy leteckých prací) – zákazník sdělí požadavky na činnost s dronem
• Část D (Požadavky na výcvik a kvalifikaci personálu)
• Část E (Postupy pro údržbu)
• Část F (Bezpečnostní postupy) – nutná znalost osoby odpovědné za vypracování, dodržování a úpravy bezpečnostních postupů provozovatele

CENA: 6.000 Kč bez DPH

POVOLENÍ K LÉTÁNÍ NAD RÁMEC STANDARDNĚ UDĚLENÝCH PROVOZNÍCH OMEZENÍ............Cena: 3 000 Kč

Držitelé Povolení k létání bezpilotního letadla mohou po odstranění žákovských omezení v případech, kdy tak připouští Doplněk X leteckého předpisu L 2, Pravidla létání, žádat o povolení k létání nad rámec standardně udělených provozních omezení. Jedná se zejména o využití možnosti dané ust. 16g) Doplňku X leteckého předpisu L2, provozu ve vzdálenosti menší než 150 m od hustě osídleného prostoru, resp. provozu v tomto prostoru.

K žádosti o povolení k létání nad rámec standardně udělených provozních omezení není třeba využít standardizovaný formulář Úřadu pro civilní letectví, nicméně pro podání žádosti platí obecné zásady podání žádosti dle § 37 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů (dále jen správní řád).

CENA: 3.000 Kč bez DPH

Pojištění

POJIŠTĚNÍ DRONŮ


Pojištění odpovědnosti z provozu UA vychází z Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 785/2004. Pro potřeby uzavření pojištění odpovědnosti si lze zažádat o předběžné přidělení poznávací značky na Úřadu civilního letectví. Kopie osvědčení o uzavření pojištění odpovědnosti z provozu UA je zapotřebí dodat po zahájení správního řízení max. však do vydání rozhodnutí o vydání Povolení k létání.

Nehledejte dlouze, která z pojišťoven v současné době nabízí pojištění bezpilotních systému, a která nabízí také havarijní pojištění. Tuto činnost jsme již udělali za Vás, oslovili jsme pojišťovny a zmapovali tak současnou nabídku některých pojišťoven k pojištění bezpilotních systémů.

Záleží na Vás, zda máte zájem pouze o povinné základní pojištění odpovědnosti z provozu UA, nebo si necháte pojistit také bezpilotní systém, včetně mimořádné výbavy zavěšené na bezpilotním letadle.

Napište nám Vaše požadavky a my Vám nabídneme tu nejlepší možnou variantu.

REGISTRACE PILOTŮ K NAŠIM DRONŮM

REGISTRACE PILOTŮ K NAŠIM DRONŮM.............................................................................................Cena: 4 000 Kč

Absolventům našich kurzů či klientům nabízíme též velice zajímavou možnost, kterou je přihlášení se k našemu firemnímu dronu.
V tu chvíli postačí Povolení k létání, jelikož Povolení k provozování leteckých prací máme my jako firma.

Klient si následně může dron kdykoliv půjčit, samozřejmě jsme v případě zájmu schopni zprostředkovat mnoho výhodných zakázek.
Po koupi dronu vlastního, stačí dron řádně zaregistrovat na ÚCL a sebe přehlásit.

CENA: 4.000 Kč bez DPH


Jméno:*
Telefon:
-
E-mail:*
Mam zájem o konzulatci:
Mam zájem o zpracování dokumentů:
Mam zájem o letecké práce:

Dron akademie Vám pomůže získat potřebné

certifikáty a dokumenty pro Vaše létání

 

 

custom_html


X

+420 266 199 224
Prvního pluku 320/17
186 00 Praha 8

Prvního pluku 320/17

186 00 Praha 8

Close